top of page
KÖŞE DÖNÜŞ KARACA OFİS.jpg

ABOUT US

Who we are;

We are working with corporate and special customers. We are focus on Retail Concept Design,turn key projecets,office design and product concept projects so we are trying to be partner with our customers.And most important thing for us we are following new ideas not classic design process.

Pixiu Architecture and  Edu.

CONTACT

US

Phone. +90 212 367 98 25

Fax. +90 212 319 38 02

Bomonti Cumhuriyet,Silahşör Cad, Yeniyol Sk. No:2 B15, 34440 Şişli/İstanbul 

VISIT

US

Monday - Friday 09:00 - 18:00

Saturday  Closed

Sunday Closed 

 

TELL

US

Thanks for contact with us

PIXIU mimarlık ve eğitim ltd Şti. 2017 yılında kurulmuştur. Mimari tasarım ve anahtar teslim proje hizmeti  vermekte olup, kurumsal firmalara konsept - danışmanlık ve uygulama hizmeti vermektedir. Kurucumuz Atacan ÖMÜR 42 farklı ülkede 300'ün üzerinde mağaza projesi tecrübesiyle firmamıza yön göstermektedir. Pixiu yaptığı işleri pozitif bir şekilde sunmakta ve çözüm ortaklarının hayallerini gerçekleştirmek için yola çıkmıştır.

PIXIU mimarlık ve eğitim ltd. Şti. 2017 yılında kurulmuştur.Eğitim bölümü Göktürk'te Atölye Pixiu olarak hizmetine devam etmektedir. Çocuklarımızın gelişimlerine katkıda bulunan ve kendilerini keşfetmeyi sağlayan bir eğitim anlayışındadır. Ayrıca Atöylemiz'de Cafemiz bulunmakta olup Siz değerli anne, babaların dinlenmelerini ve çalışmalarını sağlamaktadır.

bottom of page